Староакадемічний корпус

Другий етап аукціону творів сучасного українського мистецтва

На благодійному вечорі 19 січня 2011 року успішно пройшов аукціон, куратором якого виступив галерист Павло Гудімов. Він зібрав у зали бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів твори трьох поколінь художників. Результати аукціону підтвердили зацікавлення благодійників роботами як знаних митців (Сергій Якутович, Олександр Бабак, Павло Маков, Ігор Янович та інші), так і молодих художників (Ольга Ланько, Володимир Стецькович, Альбіна Ялоза).
Другий етап аукціону відбуватиметься он-лайн до 15 лютого 2011 року, Із переліком робіт можна ознайомитися у залах бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів (вул. Сковороди, 2), на сайті НаУКМА. У разі наявності декількох претендентів на один лот буде повідомлено всіх заявників та проведено он-лайн аукціон для визначення власника роботи.

З усіх питань з-приводу придбання мистецьких творів та інших видів благодійних внесків звертайтесь:
Шупікова Вікторія, тел.: 099 479-60-12, 097 168-62-09, mail: auction_restoration@ukr.net

Також на благодійному вечорі був зроблений внесок у колекцію галереї мистецтв «Києво-Могилянської академії» ім. Олени Замостян. Віктор Балога придбав і подарував Академії роботу Олександра Ляпіна «Дірка №63, Київ, Контрактова площа». Робота відомого фотографа особливо важлива для Академії, бо це погляд митця на знакове місце для могилянців – площу біля пам’ятника Григорію Сковороді.

З успіхом продались і лоти-сюрпризи від поважних членів Наглядової ради проекту РЕСТАВРАЦІЯ – Лілії Пустовіт та Івана Малковича. Лілія Пустовіт розробила спеціально для проекту Poustovit for Kyiv Mohyla Academy дизайн шалі “Сherish the Legacy”.
Іван Малкович надав дві репродукції улюблених ілюстрацій до книги «Снігова королева» художника Владислава Єрка, а підчас аукціону вирішив подарувати ще три роботи.

Якщо хтось із благодійників має бажання придбати і подарувати роботу НаУКМА - це також можливо, і буде сприйнятий із вдячністю, як подвійний внесок у розвиток інституції.

 


НаУКМА 2011 - 2017

Останні новини

15 травня, 2018
     Вперше за більш ніж 20 років...
23 листопада, 2017
 

Понад 100 років, з часу...

12 липня, 2017

Робота по реставрації Староакадемічного (Мазепиного)...

Ми на Facebook