Староакадемічний корпус

Новини

Проєкт отримав 6 млн. грн. від держави

Розпорядженням Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2020 р. за номером 1276-р 'Про  передачу частини бюджетних призначень та перерозподіл деяких видатків державного бюджету,передбачених для реалізації державних інвестиційних проектів у 2020 році"  виділені  кошти на реалізацію  інвестиційного проекту з реставрації  Староакадемічного корпусу у сумі 6 млн. гривень. 

 

Вітаємо!

Мазепин корпус потребує підтримки

Знову, коли вже здавалося б налагодилось державне фінансування, отримано вагомий і почесний грант від Посольства США, Староакадемічний корпус потребує допомоги в 2020 році.
 
13 квітня з бюджету України на 2020 рік повністю було знято фінансування державного інвестиційного проекту «Реставрація Староакадемічного корпусу».  Це рішення  відтермінувало завершення робіт як мінімум на рік. 

Староакадемічний корпус отримав підтримку Посольського фонду США

Проект реставрації фасадів Староакадемічного корпусу отримав грант Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини.

400 000 доларів США дадуть можливість повністю відреставрувати фасади Староакадемічного корпусу: зміцнити стіни, замінити вікна, відреставрувати унікальні барокові пілястри, гіпсових рами і фронтони. Проект реставрації фасадів заплановано розпочати вже восени 2019 року і повне завершення робіт по фасадах планується в 2020 році.

Розпочалась реставрація Мазепиного корпусу

Розпочався новий великий етап реставрації Староакадемічного/Мазепиного корпусу. Це повна реставрація будівлі, адже роботи 2017 року були першочерговими стабілізаційними із збереження і укріплення корпусу.

Реставраційний рік 2017 – Староакадемічний корпус

     Вперше за більш ніж 20 років було отримане часткове державне фінансування на проектні та реставраційні роботи. Вперше було виконано протиаварійні роботи з укріплення фундаментів та стін та гідроізоляція.
 
     І трохи детальніше.
 

Знахідки або «зашафні історії»

 

Понад 100 років, з часу виготовлення і встановлення в Староакадемічному корпусі, не змінювали свого місця книжкові шафи. 

Розпочинається реставрація Староакадемічного корпусу

Робота по реставрації Староакадемічного (Мазепиного) корпусу  розпочалась та набирає оберти.

Пакуються та вивозяються до інших приміщень Могилянки книги, архіви, картини.


НаУКМА 2011 - 2017

Останні новини

23 Жовтень, 2020

Розпорядженням Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2020 р...

30 квітня, 2020
Знову, коли вже здавалося б налагодилось державне...
10 вересня, 2019

Проект реставрації фасадів Староакадемічного корпусу...

Ми на Facebook