Староакадемічний корпус

зібрано:
600 тис грн

Новини

ДІП "Реставрація Староакадемічного корпусу" прийнято Мінекономрозвитку для участі у відборі

Мінеконорозвитку прийняв для участі у відборі державний інвестиційний проект "Реставрація Староакадемічного корпусу" після внесення всіх необхідних коригувань і повторної подачі проекту від НаУКМА до МОН, державної експертизи МОН і подання проекту Міністерством освіти до Мінекономрозвитку.

Вхідний № реєстр. ДІП в Мінекономрозвитку  № 03/12354/2-17 від 30.03.2017

Наступні кроки, згідно Постанови КМУ №571: розгляд міжвідомчої комісії і рекомендація до державного бюджету 2018.

Рішення Науково-методичної Ради Міністерства культури України щодо проекту реставрації Староакадемічного корпусу

15 березня 2017 року відбулось засідання Науково-Методичної Ради Міністерства культури України на якому розглядалось питання щодо Ескізного проекту (Архітектурна частина) «Реставрація та пристосування Староакадемічного корпусу (1703-1740 рр.) Братського монастиря (пам'ятка архітектури (охор. № 15/1) та історії (260025-Н) національного значення) по вул. Г. Сковороди, 2 у Подільському районі м.Києва».

На розгляд ради було представлено дві проектні пропозиції:

Вчена Рада НаУКМА рекомендує реставрацію Староакадемічного корпусу

23 лютого 2017, Вчена Рада НаУКМА розглянула ескіз-проект реставрації з елементами реконструкції Староакадемічного корпусу, запропонований проектантом інститутом "УкрНДІпроектреставрація". Проект передбачає відтворення бакороково даху стилю XVIII ст. Вчена Рада рекомендувала віце-президенту з економітки та фінансів замовити інституту проект реставрації будівлі  зі збереженням її наявного вигляду. Обидва варіанти буде представлено на Науково-технічній раді Міністерства культури України.

Інвестиційний проект "Реставрація Староакадемічного корпусу" прийнято Мінекономрозвитку

23.02.2017 Міністерство економічного розвитку і торгівлі прийняло від Міністерства освіти і науки України (№03/12354-17) державний інвестиційний проект "Реставрація Староакадемічного копусу ансамблю Братського монастиря по вул.Г.Сковороди,2".

Проект було подано вчасно до 1 березня згідно постанови КМУ від 22.07.2015 №571.

До цього проект пройшов державну експертизу МОН, висновок якої МОН додав до проекту. Проект був рекомендований Міністерством освіти до включення до державного бюджету, починаючи з 2018 року (загальна тривалість робіт 4 роки).

20.01.2017 МОН рекомендував проект реставрації Староакадемічного корпусу до подачі до Мінекономрозвитку

20 січня 2017 відбулось засідання комісії з розгляду державних інвестиційних проектів суб’єктів інвестиційної діяльності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти і науки Стріхи Максима Віталійовича.

НаУКМА подав державний інвестиційний проект реставрації до МОН

23.12.2016 НаУКМА подав державний інвестиційний проект реставрації Староакадемічного (Мазепиного) корпусу до Міністерства освіти і науки України.

Для включення проекту до державного бюджету України на 2018 рік МОН, згідно постанови КМУ №571, має провести експертизу проекту і, протягом 30 днів з дня отримання проекту від НаУКМА, подати його до Міністерства економічного розвитку і торгівліі України.

Відкритий лист до співгромадян "Могилянка потребує невідкладної допомоги держави у порятунку відомої пам’ятки архітектури – Староакадемічного (Мазепиного) корпусу"

Збудована коштом випускника Києво-Могилянської академії гетьмана Івана Мазепи ще 1703 року, ця будівля – найдавніша в Україні навчальна споруда, котра за 313 років існування не змінювала свого освітнього, наукового, культурного призначення.

НаУКМА 2011 - 2016